Bu yıl 96. yıl dönümünü idrak ettiğimiz 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları tüm yurtta olduğu gibi İlçemizde de coşkuyla kutlandı. Sason protokolünün tam kadro yer aldığı kutlama programı Cumhuriyet Meydanında gerçekleşti.
Kutlama programına Kaymakamımız Sayın Ökkeş BEYAZ, Belediye Başkanı Cuma UÇAR, Cumhuriyet Savcısı Emre ÖKSÜZ, Garnizon Komutanı Binbaşı Muhammed TOPAL, İlçe Tabur Komutanı Yüzbaşı Halim KARAER, İlçe Emniyet Amiri Mehmet Murat SUDAGEZER, diğer kurum amirleri, Siyasi parti temsilcileri, askeri erkan, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlama Programı Cumhuriyet Meydanı’nda Atatürk Anıtı önünde saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı. Ardından Atatürk Anıtı’na Kaymakamlık, Garnizon Komutanlığı ve Belediye Başkanlığı çelenklerinin sunumu yapıldı. Günün anlam ve önemini belirten konuşma Üsteğmen Recep Çİfçi tarafından yapıldı.
 Program Kaymakamımız Sayın Ökkeş BEYAZ, Garnizon Komutanı Binbaşı Muhammed TOPAL ve Belediye Başkanı Cuma Uçar tarafından Kaymakamlık makamında tebriklerin kabulü ile devam etti.
   Kaymakamımız Sayın BEYAZ 30 Ağustos Zafer Bayramı Dolayısıyla Şehit Ailelerini Ziyaret Etti
Kaymakamımız Sayın BEYAZ ve beraberindeki heyet 30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle İlçemizde bulunan şehit ailelerini ziyaret ettiler. Şehit aileleri ile sohbet eden Kaymakam Sayın BEYAZ “Şehit aileleri ile gönül bağımızı güçlendirmeye ve ailelerimizin taleplerini karşılamaya devam edeceğiz.” dedi.
 
İSAY2 Galeri